1. mezinárodní výstava křečků a křečíků ČKK

 

Tato výstava se konala dne 7.4.2010 v Praze 5 (konkrétně v nádherném areálu Stanice mladých přírodovědců). Samozřejmě jsem se se svými křečky také zúčastnila.

Výstava měla výbornou organizaci a účast vystavovatelů, křečků a křečíků i návštěvníků byla opravdu velká - 16 vystavovatelů, 63 křečků a křečíků a cca. 160 návštěvníků! Těm, kteří tuto jarní výstavu nenavštívili, velmi doporučuji navštívit příští, která se bude konat na podzim.

 

Výsledky a podrobné informace naleznete na stránkách klubu: https://www.ceskykrecciklub.cz

 

Azkabanští na výstavě: 

CLOUDY DAY obdržel 2. místo ve třídě křeček syrský standartní. Posuzovatelům se velmi líbila jeho velká a mohutná hlava a velké oči. Naopak mu vytkli malou velikost, což s nimi jen souhlasím ;-). Cloudy Day dostal 93,5 bodů.

 

Cloudyho daleko více než ceny zajímal piškot, který měl dostat za odměnu :-)

 

 

ALJAŠKA vyhrála 2. místo ve třídě pet (mazlíčci). Vytkli jí pouze užší hlavu, díky které ztratila dva body. Její celkové hodnocení bylo tedy 98 bodů.

 

 

Aljaška se vyjádřila jasně: "Tohle je všechno moje!!!"

 

 

CHARLIE OD FELIXE se obsadil na 19. místě ve třídě křeček syrský standardní. Jeho celkové bodové ohodnocení bylo 83,5 bodů.

 

 

GOLUBKA se obsadila na 22.- 23. místě ve třídě křeček syrský standardní. Byla ohodnocena 81 body.

 

 

ABRACADABRA Z AZKABANU získala 8. místo ve třídě křeček syrskýb petByla ohodnocena 81 body.

 

 

 

Z výstavy jsem si kromě zážitků a cen přivezla také modrého sobolího samečka, kterého předsedkyně klubu Jana Svobodová (chs Riky) dovezla až z Dánska. Tato barva se v ČR objevila úplně poprvé a jsem šťastná, že jednoho křečka v této barvě mám ;o).

  

Sameček KØ KWO.